Terápia vs. A mi kis falunk – díjaznak a tévés újságírók

Terápia vs. A mi kis falunk - díjaznak a tévés újságírók

Bejelentették a Televíziós Újságírók Díja jelöltjeit, bezony, 12 kategória, viszonylagos pucc és szerény, de ízléses gálaműsor is jár hozzá, na nem itt és most, hanem majd március 28-án a Pesti Vigadóban. A díj a szakmédia által 2014-ben alapított elismerés,

célja, hogy klasszikus kritikai szempontok alapján emelje ki a legprofesszionálisabb magyar tévés teljesítményeket.

A díj szabályzata alapján kategóriánként az a három televíziós produkció és személyiség került az esélyesek közé, akikre az elismerést odaítélő médiumok, a 24.hu, a Hír7, az Index-Comment:com, a Kreatív, a Médiapiac, az Origo, a SorozatJunkie, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a Tvr-hét szakújságírói a legtöbb szavazatot adták. A kategóriák győzteseit a Televíziós Újságírók Díja gálaestjén hirdetik ki. A díjátadó támogatója és társszervezője a NuMuvee Hungary Kft, televíziós műsorgyártó.

[...] Bővebben!

Terápia vs. A mi kis falunk - díjaznak a tévés újságírók Terápia vs. A mi kis falunk - díjaznak a tévés újságírók Terápia vs. A mi kis falunk - díjaznak a tévés újságírók

Tovább...